Testy SBS pre rok 2020

Pripravujete sa na skúšky SBS a neviete, či sú testy na Vašom webe pre rok 2020 aktuálne?

Pri spracúvaní testov na našej stránke www.kurz-sbs.sk/testysbs/ sme vychádzali z podkladov zverejnených na oficiálnej stránke Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Testy oficiálne zverejnené Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky nájdete tu: https://www.minv.sk/?zameranie-skusok-odbornej-sposobilosti
S pozdravom

4 názory k “Testy SBS pre rok 2020

 1. Pri prechádzaní otázkami z bezpečnostnej služby otázka 34 je nesprávna pri všetkých odpovediach. Pravdepodobne chybné nastavenie.

  1. Dobrý deň pán Pavol,

   ďakujeme za upozornenie, mohli by ste nám prosím popísať, čo presne sa Vám zobrazilo? Radi by sme chybu odstránili. Správna odpoveď by mala byť odpoveď c) bol právoplatne odsúdený za trestný čin k nepodmienečnému trestu odňatia slobody v dĺžke viac ako 12 mesiacov a nehľadí sa na neho, ako by nebol odsúdený.

   https://www.kurz-sbs.sk

 2. Dobrý deň chcel by som sa opýtať či si môžem spraviť SBS kurz typu S aj keď som bol podmienečne odsúdený, a minulý rok v septembri sa mi skončila podmienka, ďakujem vopred za odpoveď

  1. Dobrý deň,

   na základe toho, čo uvádzate, by sa na Vás malo hľadieť, ako na osobu, ktorá nebola odsúdená. A k výkonu trestu nedošlo, tak môžete absolvovať kurz SBS, dôležité ale je skontrolovať si, či na odpise registra trestov je uvedené, že sa na Vás hľadí ako na osobu, ktorá nebola trestaná.

   S pozdravom

   https://www.kurz-sbs.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *